1. Přidat
 1. Nahrajte soubory, nebo zadejte popis objednávky.
 2. Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Souhlas.

O společnosti

O tiskárně

Firma Printing Solutions Prague, s.r.o. funguje v Praze od roku 2017, avšak v oboru polygrafie máme více jak desetileté zkušenosti.

Našich zákazníků si velmi vážíme, a proto jim poskytujeme kompletní a spolehlivé služby, které zahrnují odborné poradenství, volbu vhodných materiálů, kontrolní výtisky zdarma a samozřejmě výrobu polygrafických produktů a jejich dodání.

Naše firma se zaměřuje na:

 • Výrobu veškerých polygrafických výrobků.
 • Výrobu fotoknih.
 • Výrobu řezané grafiky na automobily, výlohy, atd.
 • Výrobu suvenýrů.
 • Výrobní lhůta a minimální objednávka

  Standardní výrobní lhůta je od jednoho dne. Je možná i výroba na počkání, a to od 30 minut.

  Výrobní lhůta mj. záleží na náročnosti objednávky a výrobní technologii. Například na výrobu vizitek a letáků potřebujeme minimálně 30 minut, výroba knih potrvá přes 3 pracovní dny.

  Všechny produkty jsou vyráběny v minimálním počtu 1 kusu nebo 1 tištěného listu. Například minimální množství objednaných vizitek je 24 ks, protože právě tolik se jich vejde na 1 tištěný list. Plakát formátu A3 lze objednat od 1 ks.

  Pouze Vpřed!

  Nezastavujeme se a pravidelně rozšiřujeme nabídku sortimentu. Neustále se rozvíjíme, učíme se a zlepšujeme se. Rádi zkoušíme nové věci a inovativní technologie.

  Mise

  S našimi zákazníky vytváříme partnerství, nabízíme jim jistotu a spolehlivost. Prostřednictvím našich výrobků pomáháme zákazníkovi realizovat své cíle a sny.

  Vyrábíme vysoce kvalitní tiskoviny na míru v souladu s mezinárodními normami a technologií tisku HP Indigo. Pro nás neexistují standardní řešení: na základě přání a požadavků klienta vytváříme složité a zajímavé produkty nabízející dodatečné možnosti.

  Filozofie

  Co je základem našeho úspěchu? Láska.
  Svoji práci milujeme, máme spoustu jedinečných nápadů, které vedou ke vzniku stále nových a neobvyklých produktů tiskárny PrintPrague.cz.

  Jak to děláme?
  Díky originalitě, inspiraci a nadšení - a to již při jednání se zákazníkem. Všechna vaše přání budou pečlivě a důsledně realizována s použitím vysoce kvalitních materiálů.

  Co od nás dostanete?
  Kombinaci vysoce kvalitního tisku, světových standardů, firemních tradic a Vašeho osobního vkusu. Váš produkt je jedinečný a je pouze Váš!
  Nabízíme mnoho možností personalizace vašeho výrobku tak, aby byl opravdu exkluzivním.

  Naše zkušenosti shromažďujeme již mnoho let. Od samého začátku ale klademe důraz na individualizaci produktu v souladu s přáními zákazníků. A naše filozofie je pořád stejná.

  Online servis

  top_seller

  Prostřednictvím této služby můžete zadávat objednávky kdykoli a odkudkoli.

  Více informací

  Technologie

  top_seller

  Díky technologii vyvinuté společností HP Indigo zajišťujeme vynikající kvalitu tisku.

  Více informací

  Speciální efekty

  top_seller

  Vyzkoušejte neomezené možnosti, které nabízí naše tiskárna PrintPrague.cz.

  Více informací

  Ke stažení

  top_seller

  Přečtěte si naše dokumenty a požadavky na předtiskovou přípravu.

  Více informací

    Poptávka