1. Přidat
  1. Nahrajte soubory, nebo zadejte popis objednávky.
  2. Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Souhlas.

Tisk a výroba fotoknih

Albomza je značkou, kterou jsme vyvinuli speciálně pro výrobu fotoknih, a funguje v rámci Kreativního polygrafického studia PrintPrague.cz.

Sleva 15 % na fotoknihu.

Vytvořte si svou originální fotoknihu a uchovejte si vzpomínky navždy! Na první objednávku fotoknihy dostanete slevu 15 % .

Stáhněte si a nainstalujte si program pro tvorbu fotoknihy (pro PC)

Stáhnout program ZDARMA

Ve komentáře objednávky zadejte promokód PRVNIFOTOKNIHA


O fotoknihách

Fotokniha je nejen skvělým dárkem, ale také možností zachytit nejdůležitější životní okamžiky jako narození dítěte a svatba, možností vrátit se k inspirujícím vzpomínkám na cestu, otevřít přátelům tajemství svých mistrovských kuchařských děl nebo je příjemně překvapit fotoreportáží z poslední party.

Fotokniha může být i firemní! Pomocí fotoknihy můžete povědět historii své firmy nebo po nějaké akci darovat album svým hostům, aby si mohli uchovat vzpomínky na příjemný večer a Vaši firmu.

Každý z nás je unikátní, má vlastní touhy a přání, a právě proto Vám nabízíme fotoknihy různých velikostí, s různými druhy vazby s pevnou nebo měkkou obálkou, unikátním designem a individuálním provedením. Servis pro tvorbu fotoknih Albomza Vám nabízí nejširší sortiment fotoknih.

Záruka 200 let!

Vaše fotoknihy tiskneme na stroji HP Indigo, díky čemuž
vaše kniha předá vzpomínky několika generacím i za 200 let.

Rychlá objednávka