1. Přidat
  1. Nahrajte soubory, nebo zadejte popis objednávky.
  2. Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Souhlas.

Speciální tiskové efekty

Chcete, aby se vaše reklamní materiály lišily od ostatních? Pomůžeme vám. Kromě čtyř standardních barev Cyan, Magenta, Yellow a Black vám můžeme nabídnout široký výběr speciálních efektů, po kterých budou vaše výrobky vypadat naprosto exkluzivně.

HP Indigo ElectroInk White

Bílá barva přináší do tisku vysoké množství kreativity.
Stávající nabídku návrhů lze rozšířit o rozmanitou škálu médií, včetně barevných a metalizovaných materiálů. Naprosto nezbytná je bílá barva pro potisk transparentních substrátů.
S bílou barvou můžete tisknout etikety, samolepky, pohlednice a prestižní grafiky.

HP Indigo ElectroInk Digital Matte

Digital matte by se dal nejlépe přirovnat k matnému laku. Jedná se o lak efektový, není určen pro celoplošné lakování. Zpravidla se používá jako matný parciální lak, ideálně v kombinaci s lesklým či laminovaným substrátem.
Další využití je k ochraně tiskovin před kopírováním, protože detaily tištěné touto "barvou" nelze kopírovat..

Light Cyan и Light Magenta

Pro dosažení maximální barevné věrnosti při tisku fotografií se uplatňuje schopnost tiskových strojů HPI použít při tisku kromě barev CMYK také Light Cyan a Light Magentu, které zajišťují lepší obraz s plynulejšími přechody a sytějšími barvami.
Tím je dosaženo fotorealistického vzhledu, který zvyšuje kvalitu fotografií a speciálních produktů jako jsou fotoknihy, fotodeníky, fotokalendáře atd.

Light Black и Light Light Black

Speciálně pro tisk černobílých fotografií byla vyvinuta barva light black. Tisk fotografií se provádí za použití barev black a light black, které výrazně rozšíří rozsah polotónů, zjemní přechody a zajistí výraznější prokreslení detailů.
Této barvy se využívá především při tisku náročných fotografických publikací, prestižních katalogů, svatebních alb a u dalších high end aplikací špičkových profesionálních fotografů.

HP Indigo ElectroInk Transparent

Transparent je průhledná barva, která je určena pro vytváření speciálních efektů. V rámci tisku je možné na jeden arch vytisknout 1 až 16 vrstev barvy na sebe a tím lze docílit efektů v rozsahu od vodoznaku až po prostorový 3D lak. Využití je pro vysoce prestižní grafické aplikace. Protože se jedná o barvu, lze pochopitelně tímto způsobem tisky i individualizovat.

HP IndiChrome a HP IndiChrome Plus

Náš stroj HP Indigo 5500 může tisknout až sedmi barvami. Toto umožňuje rozšířit klasický barevný prostor tvořený barvami CMYK o další barvy, díky kterým lze nasimulovat 95 % barev Pantone. V režimu HP IndiChrome je použito 6 barev CMYK + oranžová a fialová, v režimu HP IndiChrome Plus je použito 7 barev, kdy k uvedeným barvám přibude ještě zelená.

HP Indigo ElectroInk Invisible Red

UV red je červená barva, která je viditelná pouze pod UV světlem. Využívá se především pro tisk ochranných prvků, které lépe ochrání tiskovinu či produkt proti jeho padělání.
Typické využití je při ochraně identifikačních karet, vstupenek, hodnotných dárkových kupónů, ale také například etiket či krabiček drahých parfémů, léků či potravinových doplňků.

HP Indigo ElectroInk Fluorescent Pink

Chcete dodat svým výrobkům zajímavý vzhled a zlepšit jejich kvalitu? Díky svým fluorescenčním vlastnostem barva svítí pod vlivem UV záření.

Online servis

top_seller

Prostřednictvím této služby můžete zadávat objednávky kdykoli a odkudkoli.

Více informací

Technologie

top_seller

Díky technologii vyvinuté společností HP Indigo zajišťujeme vynikající kvalitu tisku.

Více informací

Speciální efekty

top_seller

Vyzkoušejte neomezené možnosti, které nabízí naše tiskárna PrintPrague.cz.

Více informací

Ke stažení

top_seller

Přečtěte si naše dokumenty a požadavky na předtiskovou přípravu.

Více informací