1. Přidat
  1. Nahrajte soubory, nebo zadejte popis objednávky.
  2. Souhlasím se zpracováním osobních údajů. Souhlas.

Barevné prostory a profily

Barevné profily

Profesionální fotografové a designéři jsou zvyklí na to, že obvykle tiskárny poskytují profil vytvořený pro konkrétní stroj za účelem lepšího podání barev během předtiskové přípravy. V případě potřeby vám samozřejmě můžeme poskytnout barevný profil našeho stroje.
Ale v našem případě se jedná o mnohem jednodušší přístup. Během předtiskové přípravy totiž nemusíte konvertovat soubor dle profilu našeho stroje, jelikož všechno probíhá automaticky a na našem stroji máme přednastaveny všechny barevné profily CMYK, RGB a Grayscale.

Barevné profily СМУК:
EURO.ICC, EuroscaleCoated.icc, EuroscaleUncoated.icc, JapanColor2001Coated.icc, JapanColor2001Uncoated.icc, JapanWebCoated.icc, SWOP.ICC, TOYO.icc, USSheetfedCoated.icc, USSheetfedUncoated.icc, USWebCoatedSWOP.icc, USWebUncoated.icc

Barevné profily RGB:
AdobeRGB1998.icc, AppleRGB.icc, ColorMatchRGB.icc, sRGB Color Space Profile.icm, sRGBColorSpace.icm, sRGBLinkGlossExp05.icc, adobe_d65_22.icm, app_d65_18.icm, colormatch_d50_18.icm, gen_d93_18.icm, gen_d93_22.icm, HP3000_Srgb_exp05.icc, hp_press_srgb.icm, hp_press_srgb_graphics.icm, Photographic_exp05.icc, Photographic_v5_exp05.icc, PresentationGraphics_exp05.icc, sRGBLinkGlossCMYKPlus.icc

Barevné profily Gray:
GrayScale.icc

Realistické fotografie

Proč se pro tisk foto výrobků používá tříbarevný prostor RGB?

Sítnice lidského oka má tři druhy speciálních receptorů na vnímání tří základních barev. To znamená, že člověk je tzv. trichromátem, jelikož se jeho vidění skládá ze tří komponent. Téměř všechny fotoaparáty pracují v barevném prostoru RGB.

Během konverze výchozího obrázku do jiného prostoru dochází ke změně barev. To znamená, že během předtiskové přípravy a následné výroby tiskovin je vhodnější použití různých druhů RGB prostoru. Pouze tak bude totiž zobrazení maximálně odpovídat realitě.

Vaše soubory můžeme přijmout a vytisknout v prostoru RGB. Připravte soubory v RGB, uvědomte o tom naše pracovníky při zadávání objednávky a dostanete své tiskoviny s nejvíce realistickými obrázky.

Profily našeho stroje

Pokud jste se přece jen rozhodli nainstalovat profily našeho tiskového stroje HP Indigo press 5500 do svého SW, můžete o ně požádat pracovníky naší tiskárny nebo stáhnout je zde.


Online servis

top_seller

Prostřednictvím této služby můžete zadávat objednávky kdykoli a odkudkoli.

Více informací

Technologie

top_seller

Díky technologii vyvinuté společností HP Indigo zajišťujeme vynikající kvalitu tisku.

Více informací

Speciální efekty

top_seller

Vyzkoušejte neomezené možnosti, které nabízí naše tiskárna PrintPrague.cz.

Více informací

Ke stažení

top_seller

Přečtěte si naše dokumenty a požadavky na předtiskovou přípravu.

Více informací